| Meklēšanas rezultāti - '22-27' | № 72398, Ķīmija, 12 klase Lūdzu palīdziet palīdziet ātrāk atrisināt divus uzdevumus! | | |
| |
Dungaars | Propāns ir C3H8 C3H8+ 5O2 --> 3CO2 +4H2O + 2200 kJ Molmasa M C3H8= 44 g/mol Molu skaits n= 1000g/44g=22,73 mol Siltuma daudzums Q= 2200 * 22,73=50006 kJ ~50 MJ (megadžouli)
Acetilēns C2H2 2C2H2+ 5O2 --> 4CO2+2H2O + 1404 kJ no 2 moliem acetilēna rodas 1404 kJ siltuma Molmasa M C2H2=26g/mol Molu skaits n = 1400g/26g=53,85 mol Q= 53,85* 1404/2 =37,8 MJ
| |
| | № 72408, Ķīmija, 12 klase Lūdzu palīdziet ātrāk atrisināt uzdevumus! vēlams,lai būtu visi! Zemāk ir saites ar attēlu! https://ibb.co/sHht5wC | | |
| |
Dungaars | 173.
nCH=0,4 mol VCO2=53,76 l nco2=53,76/22,4=2,4 mol mH2O=43,2g Nh2o=43,2/18=2,4 mol nC:nH= 1:2 Vienkāršākā ogļūdeņraža formula ir CH2 Nco2/nch=6, tātad ogļūdeņraža formula ir C6H12
Turpinājums failā. | |
| № 72445, Dabaszinības, 11 klase Nepieciešama palīdzība! | | |
| |
Dungaars | 4.uzd vidējais ātrums=200/22=9,1 metri sekundē paātrinājums = (7,5-5)/5=2,5/5= 0,5 metri sekundē ik sekundi laiks = 1200/800= 1,5 stundas
5.uzdevums a)Ja ir ļoti liels ātrums, tad spēka impulss p=mv, būs par lielu, lai nogāztu visus ķegļus b)inerce c)berzes samazināšanai d)turpina kustēties, nevar uzreiz apstāties e)ar golfa bumbiņu spēka impulss par mazu, lai nogāztu ķegļus | |
| № 72467, Ķīmija, 12 klase Lūdzu palīdziet! | | |
| |
bronzor | Risinājums pielikumā. | | |
| |
Dungaars | Spirti
47) C2H5OH--> C2H4 + H2O molu skaits n C2H4= 3,36/22,4=0,15 mol Molmasa etilspirtam ir 46g/ mol molu skaits C2H5OH= 12,5*0,8*0,92/46=9,2/46= 0,2 mol
etilēna praktiskais iznākums ir 0,15/0,2= 75%
Turpinājums failā. | |
| № 72573, Ķīmija, 11 klase 1.Izskaidro ķīmiskās saites veidošanos pēc donorakceptora mehānisma hidroksonija jonā! Paskaidro, kāpēc universālindikatora papīrs ir jāsamitrina, lai pierādītu hlorūdeņradi! Kāda vide ir hlorūdeņraža ūdensšķīdumam? Atbildi pamato! 2. Divās mēģenēs atrodas baltas kristāliskās vielas: NaCl un Na2SO4. Kā uzzināt, kurā mēģenē atrodas katra viela? 1. Uzraksti darba gaitu! 2. Uzraksti reakcijas molekulārā un saīsinātā jonu veidā! 3. Kādas pazīmes liecina par jonu klātbūtni? | | |
| |
KEICHA25 | m/M = V/Vo m(NH3) = M*V/Vo = (14+3)*224/22,4 = 170 g m(H2O) = 1 kg = 1000g (jo ūens blīvums ir 1) w% = m(NH3)*100%/(m(NH3)+m(H2O)) = 170*100/(170+1000) = 14,5%
Tātad normālos apstākļos var izšķīdināt 224 l amonjaka 1 l ūdens, jo iegūst 14,5% šķīdumu un tas ir mazāk nekā maksimāli iespējamais amonaka daudzums ūdenī.
Kad amonjaku izšķīdina ūdenī veidojas: NH3 + H2O -> NH4OH (amonija hidroksīds). Vienkārši amonjaka gāze nav ne skāba ne bāziska, bet, kad to izšķīdina ūdeni, amonija hidroksīds ir tas kas iekrāso indikaropapīru tumši zilu, t.i. amonjaka ūdens šķīdums ir stipri bāzisks (pH~11). | |
| | № 72574, Ķīmija, 11 klase Slāpeklis ir izejviela amonija nitrāta rūpnieciskajā ražošanā. Amonija nitrāta ražošanā veic vairākas ķīmiskās pārvērtības, kuras var attēlot ar šādu pārvērtību virkni: N2 → A → B → C → D →NH4NO3. Uzraksti vielu A, B, C un D ķīmiskās formulas! Izveido stehiometrisko shēmu un aprēķini amonija nitrāta masu, ko var iegūt no 13.44 m3 (n. a.) slāpekļa! Parādīt aprēķinu gaitu! Uzraksti vienu piemēru, kur izmanto amonija nitrātu! | | |
| |
KEICHA25 | A - NH3 B - NO C - NO2 D - HNO3
V = 13,44m3 = 13440 l n = V/V0 = 13440 / 22,4 = 600 mol n N2 = n NH4NO3 = 600 mol m = n*M=600 * 80 = 48000g = 48 kg
Izmanto spragstvielu ražošanā, lauksaimniecībā.. | |
| № 72602, Krievu valoda, 12 klase Krustvārdu mīkla. | | |
| |
ritusja55 | 1, НАХОДЯТСЯ 3, АЕРОПОРТА 7, КУДА 8, РЮКЗАК 12, ДОСТОПРИМЕЧАТЕЛЬНОСТИ 15, МАШИНУ 16, ОТКРИТОК 20, ДОЕХАТЬ 21, ГРАНИЦА 22, КОГДА 23, РИСОВАТЬ 24, ЕСТЬ 25, ОПАСНЫЙ 26, ОТПРАВЛЯЕТСЯ
2, ОТДЫХАТЬ 4, ОЗЁР 5, ТУРБЮРО 6, ГОСТИНИЦА 8, РАСПИСАНИЕ 9, ПУТЕШЕСТВОВАТЬ 10, ЕЗДИТ 11, БИЛЕТ 14, СУМКА 15, МЕСТО 17, ПОХОД 18, КУПАТЬСЯ 19, ПАСПОРТ 22, КТО | | |
| |
bronzor | Atbildes pielikumā. | |
| № 72603, Matemātika, 6 klase Uzraksti piecus dažādus skaitļus tā,lai to vidējais aritmētiskais būtu 13. | | |
| |
KEICHA25 | 5,6,7,7,8 | | |
| |
BOLORSS | Atrisinajums ir 1,2,3,4,5. | | |
| |
bronzor | (x+y)/2=13 => x+y=26 1) 1 un 25 2) 2 un 24 3) 12 un 14 4) 15 un 11 5) 22 un 4 | | |
| |
ritusja55 | 11+12+13+14+15=65 65/5=13 | | |
| |
Snitka | 24;19;7;6;9 24+19+7+6+9=65 65/5=13 | |
| № 72616, Vēsture, 12 klase Ļooooti vajadzīga palīdzība!!! | | |
| |
KEICHA25 | 1.Galvenās pretinieces 2.pasaules kara laikā-Vācija,Itālija,Japāna,ASV,PSRS,Lielbritānija. Trīs galvenās militārās operācijas- Vācijas iebrukums Polijā 1939. gada 1. septembrī(kara sākums), 1941. gada 22. jūnijā Ass valstis uzbruka Padomju Savienībai un tās kara sākumā okupētajām Baltijas valstu, Polijas un Rumānijas teritorijām. Sākotnēji vācieši guva iespaidīgus panākumus liekot krieviem atkāpties dziļi savā teritorijā. Ne tikai Baltijas valstu, Moldovas, Ukrainas un Baltkrievijas, bet arī plašas Padomju Krievijas teritorijas nokļuva vācu okupācijas zonā.
4. Nacionālkomunisti bija latviešu | | |
| |
Irinaa | sorry kā pdf | |
| | № 72731, Ķīmija, 9 klase Planēnas augi 1 sekundē izdala 3200m2 slāpekļa. Izmantojot šo 6CO2+6H2O________C6H12O6+6O2 aprēķināt kāda ir oglekļa IV oksīda masa, ko visi planētas augi uzņem 1 sekundē?
| | |
| |
Dungaars | molu skaits n skābeklim ir 3200/22,4=142,86 kilomoli molu skaits CO2 ir tāds pats pēc reakcijas vienādojuma masa CO2=142,86* 44 (CO2 molmasa)= 6,2857 tonnas | |
|
|