| Meklēšanas rezultāti - '22-27' | № 72732, Ķīmija, 9 klase Visas planētas zaļie augi 1 sekundē uzņem 6300 kg oglekļa (IV)oksīda. Izmantojot ķīmiskās reakcijas vienādojumu, aprēķini, kāds tilpums skābekļa izdalās 1 sekundē no visiem planētas augiem! 6CO2+ 6H2O ------------- C6H12O6 + 6CO2
| | |
| |
Dungaars | mCO2=6300 kg, Mco2=44kg/kmol CO2 molu skaits ir 6300/44=143,18 kilomoli Tilpums V skābeklim ir 143,18* 22,4=3207,27 kubikmetri
| |
| | № 72753, Latviešu valoda, 12 klase Lūdzu palīdziet! | | |
| |
Marshmelo | 1.Izveidot un ierakstīt pareizas vārdformas! 1. paliec 11. 2. Kaut kur 12.jaunā 3.miljoni 13.dažkārt 4. desmit reižu 14.notiekošais 5.absurda 15.dot 6.par 16.nelūgtiem
Turpinājums failā. | | |
| |
Vadims | 1. ā 2. a 3. a 4. a 5. ā 6. ā 7. a 8. a 9. a 10. a 11. ā 12. a 13. a 14. a 15. a 16. a 17. ā 18. a 19. ā 20. ā 21. a 22. a 23. a 24. a 25. ā | |
| № 72830, Ķīmija, 10 klase Metālu īpašības Lūdzu palīdziet ar reakciju vienādojumiem | | |
| |
bronzor | Metālu īpašības Iezīmējiet pierakstu kladē doto tabulu, uzrakstiet praktiski iespējamo reakciju vienādojumus!
Na Ca Zn Cu Ag O2 1. 2. 3. 4. 5. H2O 6. 7. 8. 9. 10. PB(NO3)2 ūdens šķīdumā 11. 12. 13. 14. 15. HCl 16. 17. 18. 19. 20. H2SO4 21. 22. 23. 24. 25.
Turpinājums failā. | | |
| |
M.K | failā | |
| № 72832, Ķīmija, 11 klase Pēc stehiometriskās shēmas N2 -> HNO3 aprēķini 70% slāpekļskābes masu, ko var iegūt no 44.8 m3 slāpekļa? | | |
| |
Dungaars | N2 -> 2 HNO3 n(N2)=44.8/22.4= 2 kmol n(HNO3)= 2*n(N2)=2*2= 4kmol m(HNO3) = n*M = 4*(1+14+3*16)=4*63=252kg
x=252*100/70=360kg | |
| № 72836, Angļu valoda, 10 klase Palīdziet lūdzu! | | |
| |
Vadims | 1.
1 с 2 b 3 a 4 c 5 a 6 d 7 a 8 c 9 a 10 c | | |
| |
KEICHA25 | Task 1
1.a 2.b 3.d 4.a 5 d 6.c 7.b 8.a 9.c 10.c | | |
| |
Gudrinieks09 | 1.the 2.\/ 3.will 4.lots of 5.\/ 6.\/ 7.\/ 8.than 9.the 10.\/ 11.\/ 12.only 13.\/ 14.\/ 15.\/ 16.fine 17.to 18.it 19.\/ 20.about 21.\/ | | |
| |
Irinaa | 1.uzdevums 1 b 2 d 3 a 4 b 5 b 6 a 7 d 8 c 9 b 10 b 2. uzdevums 1 been 2 correct 3 The 4 correct 5 will 6 a 7 correct 8 correct 9 had 10 then 11 the 12 correct 13 correct 14 correct 15 correct 16 correct 17 a 18 correct 19 to 20 about 21 correct 22 about 23 correct | | |
| |
zarinsk | Pielikumā atbildes uz abiem uzdevumiem | |
| | № 73013, Ķīmija, 11 klase Sadedzinot 56 g ogļūdeņraža, iegūti 89,6 litri CO2 (n.a.) un 72 grami Н2О. Ogļūdeņražu relatīvais blīvums pret slāpekli ir 2. Aprēķini ogļūdeņraža ķīmisko formulu! Parādi risinājumu! | | |
| |
Dungaars | Rodas CO2 un H2O Molu skaits CO2=89,6/22,4=4 mol Molu skaits H2O=72/18=4 mol C :H attiecība=4:8= 1:2 Vienkāršākā formula CH2, molmasa 14 g/mol Slāpekļa N2 blīvums ir 28, tad CH Molmasa ir 28*2=56 g/mol Īstā formula ir 56/14=4, tātad ogļūdeņradis ir C4H8 | |
| № 73071, Ķīmija, 11 klase 5 gramiem alumīnija un silīcija pulvera maisījuma uzlēja sērskābes šķīdumu. Izdalījās 2,24 litri gāzes. Noteikt maisījuma sastāvu masas daļās. | | |
| |
Dungaars | Silīcijs ar sērskābi nereaģē 2Al+Si+3H2SO4-->Al2(SO4)3+ 3H2
nH2=2,24/22,4=0,1 mol nAl=0,1/1,5=0,0667 mol
mAl=0,0667*27=1,8009g %Al=1,8009/5=36,018%
mSi=5-1,8009=3,1991g %Si=3,1991/5=63,982% | |
| № 73072, Ķīmija, 11 klase 30 gramiem alumīnija un magnija maisījuma reaģējot ar nātrija hidroksīda šķīdumu, kas ņemts pārākumā, izdalījās 14,94 litri gāzes. Aprēķini maisījumu veidojošo metālu masas daļas procentos. | | |
| |
Dungaars | Magnijs nereaģēs ar NaOH, 2Al+2NaOH+6H2O-->2Na[Al(OH)4]+ 3H2
nH2=14,94/22,4=0,6669 mol nAl=0,6669/1,5=0,4446 mol mAl=0,4446*27=12,0042 g %Al = 12,0042/30 *100=40,014% mMg=30-12,0042=17,9958 g % Mg=17,9958/30 * 100=59,986% | |
| № 73094, Fizika, 11 klase Automašīnas riepā esošā gaisa spiediens ir 2.0 atm un masa 100 g. Riepas tilpums 40dm3. Gaisa masa 29*10-3 kg/mol 1.Cik liels ir riepā esošā gaisa blīvums 2.Cik molekulu atrodas riepā 3.Cik liela ir molekulas koncentrācija 4.Cik liels ir molekulu vidējais kvadrātiskais ātrums 5.Cik liela ir molekulu vidējā kinētiskā enerģija Gaismas reklāmas caurulītē, kuras tilpums ir 20 cm3, atrodas neons. Neona t ir 27 C,spiediens caurulītē 1.0*104 Pa 1.Cik liela ir neona absolūtā temperatūra 2.Cik molu neona atrodas caurulītē 3.Cik liela ir caurulītē esošā neona masa 4.Cik liels ir neona blīvums caurulītē | | |
| |
students80 | Pareizs risinājums pielikumā.Veiksmi | | |
| |
Dungaars | Automašīnas riepā esošā gaisa spiediens ir 2.0 atm un masa 100 g. Riepas tilpums 40dm3. Gaisa masa 29*10-3 kg/mol 1.Cik liels ir riepā esošā gaisa blīvums 2.Cik molekulu atrodas riepā 3.Cik liela ir molekulas koncentrācija 4.Cik liels ir molekulu vidējais kvadrātiskais ātrums 5.Cik liela ir molekulu vidējā kinētiskā enerģija Gaismas reklāmas caurulītē, kuras tilpums ir 20 cm3, atrodas neons. Neona t ir 27 C,spiediens caurulītē 1.0*104 Pa 1.Cik liela ir neona absolūtā temperatūra 2.Cik molu neona atrodas caurulītē 3.Cik liela ir caurulītē esošā neona masa 4.Cik liels ir neona blīvums caurulītē
m=100g=0,1kg p= 2 atm= 2*1,013*105 Pa V=40dm3=0,4*10-1 m3 M= 29*10-3 kg/mol N0=6,02*1023 l/mol V0=22,4 l/mol
Turpinājums failā. | |
| | № 73287, Ķīmija, 12 klase Aprēķini skābekļa tilpumu, kas nepieciešams, lai sadedzinātu 92 g etanola! Izpildiet kāds! <3 | | |
| |
Dungaars | C2H5OH+3O2-->2CO2+3H20 Molmasa etanolam ir 46g/mol Tad molu skaits etanolam =92/46=2 mol, Tad O2 molu skaits pēc reakcijas vienādojuma=2*3=6 mol V O2= 6*22,4=134,4 litri | |
|
|