| Meklēšanas rezultāti - '22-27' | № 73307, Ķīmija, 12 klase Aprēķini skābekļa tilpumu, kas nepieciešams, lai sadedzinātu 92 g etanola! | | |
| |
Nika | Reakcijas vienādojums С2Н5ОН + 3О2 = 2СО2 + 3Н2О Saskaņā ar vienādojumu, vienam molam etanola ir nepieciešami 3 mol skābekļa. Saskaņā ar etanola stāvokli 92/46 = 2 moli, tas nozīmē, ka būs nepieciešami 6 moli skābekļa, tas ir, 6 * 22,4 litri = 134,4 litri Skābekļa saturs gaisā ir 21%, kas nozīmē, ka būs vajadzīgs gaiss 144,4 / 0,21 = 640 litri | |
| | № 73327, Ķīmija, 12 klase Lūdzu, pabeidziet līdz plkst. 19:00 !
Aprēķini, cik l 96% etilspirta (ρ=0.8g/ml) var iegūt no 1 t kartupeļu, kas satur 22% cietes (C6H10O5)n! Cik l ogļškābās gāzes uzdalīsies spirta iegūšanas procesā? | | |
| |
Dungaars | (C6H10O5)n + nH2O--->nC6H12O6 C6H12O6-->2C2H5OH + 2CO2 cietes masa ir 1t*22%=220kg cietes molmasa = 162 kg/kmol cietes molu daudzums= 220/162=1,358 kmol Pēc reakcijām - tad etilspirta molu daudzums =2*1,358=2,716 kmol masa etilspirtam =46*2,716=124,936kg V etilspirtam =124,936/0,8= 156,17 litri Tilpums 96% etilspirtam=156,17/0,96=162,677 litri
CO2 molu skaits ir tikpat cik etilspirtam=2,716 kmol V CO2=2,716*22,4 =60,8384 m3=60838,4 litri | |
| № 73381, Matemātika, 11 klase Jāiepazīstas ar stāvu plāniem, jāaprēķina telpu laukumi un rezultāts jāieraksta tabulā. | | |
| |
Dungaars | Savelk palīglīnijas, lai veidojas taisnstūri, tad var izrēķināt laukumus un saskaitīt
Telpa 1. - 17.6949 m2 Telpa 2. - 16.6396 m2 Telpa 3. - 22.2617 m2 Telpa 4. - 21.7359 m2 | |
| № 73394, Matemātika, 7 klase Pilsētas sporta svētkos rīkoja stafeti ģimenēm ,kurās ir 2 bērni.Stafetē piedalījās viens no vecākajiem un abi bērni .a)Cik bērnu piedalījās stafetēs,ja pieteicās 11 ģimenes?Cik pavisam bija dalībnieku kopā. b)Uzraksti formulu, kas izsaka stafetes dalībnieku kopējo skaitu s,ja zināms,ka pieteikušās n ģimenes. | | |
| |
liva | a) 11*2=22(tik bērnu piedalījās sacensībās) 22+11=33(tik dalībnieku kopā) c)3*n=s cerams noderēs :) | | |
| |
laura | a) piedalijas 22 bērni. Kopā 33 dalībnieki b)no katras ģimenes pa 3 dalībniekiem tāpēc ja kopā bija 11 ģimenes tad 11·3=33 | | |
| |
Dungaars | a) bērnu skaits =11*2=22 kopā dalībnieki=3*11=33
b)formula s=3n | |
| № 73398, Ķīmija, 11 klase ar ziliem apvilkts ko izpildīt vajaga palidziet lūdzu | | |
| |
Dungaars | NiO+ CO-->Ni + CO2
m NiO=21g Molmasa NiO=75g/mol Molu skaits NiO=21/75=0,28 mol Pēc reakcijas vienādojuma, tad arī CO ir tikpat molu =0,28 mol Tilpums CO=0,28*22,4=6,27 litri Iegūtā Ni molu skaits tikpat =0,28 mol Masa iegūtam Ni ir 0,28*59 (Ni Molmasa)=16,52 grami
Nākamais uzd. 3C+2Fe2O3-->4Fe+3CO2 C 0 -4e-->C +4 | 3 Fe +3 +3e-->Fe 0 |4
Nākamais uzd. mCO2=20g Molmasa CO2=44g/mol Molu skaits CO2=20/44=0,45 mol Tilpums CO2=0,45*22,4=10,18 litri | |
| | № 73474, Ķīmija, 11 klase 25.11 PALDIES | | |
| |
Dungaars | 3CuO+2NH3-->3Cu+3H2O+N2
V N2=33,6l
Slāpekļa molu skaits =33,6/22,4=1,5 mol Tad CuO molu skaits pēc reakcijas vienādojuma=3*1,5=4,5 mol Masa CuO=4,5*80=360 g
Molu skaits Cu=4,5 mol Masa Cu=4,5*64=288g Molu skaits ūdenim=3*1,5=4,5 mol Masa H2O=4,5*18=81g
| |
| № 73733, Literatūra, 12 klase lūdzu izpalīdziet | | |
| |
KEICHA25 | Cer, ka palīdzēju kaut cik 1.arhitekts 3.savstarpēja uzticība 5.Valdis 6.moskvičs 412 7.motorlaivā 9.taksometra šoferis 12.bailes,skaudība 13.bailes spēlēja traģisku lomu 14.speku 15.partiekot no tā, ko caur režģiem var aizsniegt 17.13 sērkociņi, ēdienu pagatavošanai un siltumam 18.balodis 19.tas 22.uzvaret 24.masinas zaudējums 26.podagra 27.Edmunds
| | |
| |
M.K | :) | |
| № 73804, Ķīmija, 9 klase Sudraba uzdevums, ķīmija | | |
| |
Dungaars | 1. C7H8+9O2 -->7CO2+ 4H2O
Molmasa toluolam ir 92 g/mol masa toluolam ir 350 g toluola molu skaits ir ~3,8 mol tad O2 molu skaits ir 9*3,8=34,2 mol V O2=34,2*22,4 l/mol=766,08 litri masa skābeklim ir 34,2 *32 g/mol=1094,4 g= 1,0944 kg Rodas CO2 7*3,8 mol jeb 26,6 mol, V CO2=26,6*22,4 l/mol=595,84 litri Masa CO2 ir 26,6 mol * 44g/mol= 1,1704 kg Rodas 4*3,8 jeb 15,2 mol ūdens, masa H2O=15,2* 18g/mol=273,6 grami V H2O=15,2*22,4=340,48 litri
Turpinājums failā. | |
| № 74230, Vēsture, 12 klase Pirmo pasaules karu vēsturē dēvēja par moderno karu. 1.Kas no attēlā redzamā par to liecina? 2.Uzraksti vēl divas pazīmes,kas šo apgalvojumu pamato!
attels: https://lists.office.com/Images/71d0df33-9677-483a-866a-3b3d0f391f04/a0ecefd9-98b7-45a9-9c27-68442becf071/TD3SZSH0TP81R96GUHJB4FR6BX/324cb2d4-5314-4160-843e-fc6938ae3404 | | |
| |
M.K | 1.Kas no attēlā redzamā par to liecina? Tajā sāka izmantot tankus. 2.Uzraksti vēl divas pazīmes,kas šo apgalvojumu pamato! Sāka cīnīties ar jauniem veidiem. Mark I bija viens pasaulē pirmajiem izgudrotajiem tankiem
| | |
| |
56151md | Pielikumā | | |
| |
Steels | 1) Izskatās, ka attēlā ir redzams Britu Mark V tanks. Viens no pirmajiem tankiem 1. Pasaules kara laikā. Kaujās piedalījās no 1918. gada. aprīkots ar diviem ložmetējiem, katrā sānā pa vienam un trīs lielgabaliem, galvenais lielgabals pašā augšā un katrā sānā pa vienam. Vēlāk pat ņēma nost lielgabalus un uzlika ložmetējus. 2) Tiek izmantoti ķīmiskie ieroči- pirmais gadījums bija Beļģijas Iprā, 22.aprīlis 1915. gads. vācieši izmantoja hlorīna gāzi, lai pārrautu fronti pret Francūžiem, tiesa uzbrukums nebija īpaši veiksmīgs . 3) zemūdenes tiek izmantotas 1.p.k. u-20 modelis bija populārs. | | |
| |
Discite | Par to liecina attēlā redzamā tehnika. Šis karš karadarbībā ieviesa dažādas ieroču tehnoloģijas, kas mainīja gan paša kara raksturu, gan arī tajā izmantotās stratēģijas. Šajā karā pirmo reizi parādījās tādas lietas kā zemūdenes, bruņoti tanki, kā arī uzbrukumi no gaisa. Tika uzlabota ložmetēju izmantošana. Tika izmantotas nesen ieviestās ražošanas līnijas (konveijeri), kas ļāva veikt masu ražošanu (piemēram, tagad daudz ātrāk varēja saražot tankus, lidmašīnas, munīciju, kas kara laikā bija ļoti noderīgi). Tāpat šajā laikā uzlabojās zinātne un transportēšanas iespējas. | |
| | № 74338, Ķīmija, 9 klase Lūdzu palīdziet! | | |
| |
Dungaars | mW=46 kg VH2=?
WO3+3H2-->W+ 3H2O
a) n= m/M=46/184=0.25 kmol b)nH2= 3*0.25=0.75 kmol c)V=n* V0= 0.75*22.4=16.8 m3 H2
mCuO=8g mC=? CuO+C-->Cu+CO
nCuO=8/80=0.1 mol Tad arī C molu skaits pēc reakcijas vienādojuma ir tikpat mC=0.1*12=1.2g | |
|
|