| Meklēšanas rezultāti - '5.19' | № 20315, Algebra, 7 klase У Сышы бало в 2 раза больше конфет чем у Пашы. Тем временем Паша отдал 1/3 часть другу. Сколько конфет у Сашы? | | |
| |
tarps | 2/6 | | |
| |
LeYm | 2x-2/3x = 1 i 1/3x | | |
| |
sawa | 0,5 _1 3 | |
| | № 20327, Ģeometrija, 10 klase 1.Rinjkja linija ievilkta trijstura virsotnes sadala rinjkja liniju attieciba 5:6:7.Apreikjinat trijstura lenjkjus.
| | |
| |
≈√vp_idb_insp‰ | Tristura lenjku attiecia bus tada pati 5:6:7. Tad 5x+6x+7x=180; => x=10; Tad tristura lenjki bus 50, 60 un 70 gradi. | |
| № 20332, Ģeometrija, 8 klase smotrite v prilozhenie | | |
| |
≈√vp_idb_insp‰ | 1. x - меньший угол, тогда 4х - больший угол. 180 = х+4х=5х; => x=180/5=36. Ответ: меньший угол 36, больший 36*4=144 | | |
| |
karjaga | 1)180/5=36 (1)==>(4)=36x4=144 Atb: <ABC=36 <BCD=144 <CDA=36 <DAB=144 | |
| № 20334, Matemātika, 5 klase Divi vilcieni brauca ar vienādu vidējo ātrumu, taču viens ceļā pavadīja 5 sundas, bet otrs - 9 stundas. Ar kādu ātrumu šie vilcieni brauca, ja otrais vilciens veicis par 280 km lielāku attālumu? | | |
| |
sashina | gribu naudu | | |
| |
peleeee | 1)9-5=4 2)280:4=70 3)70X5=350 4)70X9=630 | | |
| |
≈√vp_idb_insp‰ | 280/(9-5)=280/4=70km/h - vilciena aatrums | | |
| |
AndR | 9-5=4st. 280/4=70km/st | | |
| |
андрюха | 5+9=14 280padlt uz 14 bus divi | |
| № 20336, Matemātika, 5 klase Izsaki iekavās norādītajās mērvienībās!
5 g (kg) 6 min (h) 150 m (km) 50 g (kg) 12 min (h) 1500 m (km) 500 g (kg) 30 min (h) 25 g (kg) 5000 g (kg) 15 m (km) 5 min (h) | | |
| |
≈√vp_idb_insp‰ | 5 g = 0,005kg 6 min = 0,1h 150 m = 0,15km 50 g = 0,05kg 12 min = 0,2h 1500 m = 1,5km 500 g =0,5kg 30 min =0,5h 25 g =0,025kg 5000 g = 5kg 15 m = 0,015km 5 min =1/12h | | |
| |
AndR | 5g=0,005kg 6min=0,1h 150m=0,15km 50g=0,05kg 12min=0,2h 1500m=1,5km 500g=0,5kg 30min=0,5h 25g=0,025kg 5000g=5kg 15m=0,015km 5min=0,83h | |
| | № 20345, Fizika, 8 klase Aprēķināt masu sudraba stienim kura diametrs ir 10 cm,bet garums 2 m es busuu loti pateiciiga ja paliidzeesiet\:***** | | |
| |
bomzis | 20kg | | |
| |
≈√vp_idb_insp‰ | Sudraba blivums = 10,5g/cm3; Sudraba stieņa tilpums = П*(diametrs/2)*(diametrs/2)*garums = 3,1415*25*200=15707,5cm3; Sudraba stieņa masa = blivums*tilpums = 10,5*15707,5=164928,75g
| |
| № 20354, Algebra, 7 klase x+25+x=35 | | |
| |
Sergikkk | perenosim 25 vpravo: x+x=35-25 2x=10 delim na 2 x=5 | | |
| |
Anjutik | 2X=35-25 2x=10 x=5 | | |
| |
gega | x=5 | | |
| |
kristik | x+25+x=35 x+x=35-25 2x=10 x=5 | | |
| |
peleeee | 5 | |
| № 20356, Matemātika, 5 klase 848+23-756:(45-45:5) ------------------------- = 252:(108:18+3)-3 | | |
| |
renchinja | 848+23-756/36= 848+23-21= 825-21= 804
252/9-3= 28-3= 25 | | |
| |
Anjutik | 1) 45:5= 9; 45-9=36; 756:36=21 ; 848+23-21=850 2)108:18=6; 6+3=9; 252:9= 28; 28-3=25 | | |
| |
vi4ka | 848+23-756:(45-45:5)= =848+23-756:0= =871-756:0= =115:0= =115 | | |
| |
syska | 34 | | |
| |
kiska | =850:25=34.............................. | |
| № 20371, Matemātika, 6 klase Кузов грузовой автомашины,имеющий размеры 3,2 м, 2 м и 0,5 м,наполнен до краев песком.Сколько весит весь груз,если 1м3 песка весит 1,8 т? | | |
| |
marya | 1)3,2 х 2 х 0,5 =3,2 м3 - объем кузова 2)3,2 х 1,8 =5,76 т - вес груза | | |
| |
≈√vp_idb_insp‰ | Объём кузова будет 3,2*2*0,5=3,2м3 Вес песка равен объём*плотность 3,2*1,8=5,76т | |
| | № 20372, Matemātika, 6 klase х=умножить! 1)0,165+0,675х4,2=? 2)3,1-0,85х2,4=? 3)3,85+9,5х3,4=? 4)27,2-5,6х3,5=?
| | |
| |
@ExtRa@ | 1)3 2)1.06 3)36.15 4)7.06 | | |
| |
ExtRa | 1)3 2)1.06 3)36.15 4)-7.6 | | |
| |
AndR | 1. =3 2. =1.06 3. =36.15 4. =7.6 | | |
| |
An4ik 7kl | 1) 3 2) 1.06 3) 36.15 4) 7.7 | | |
| |
≈√vp_idb_insp‰ | 1)0,165+0,675х4,2=0,165+2,835=3 2)3,1-0,85х2,4=3,1-2,04=1,06 3)3,85+9,5х3,4=3,85+32,3=36,15 4)27,2-5,6х3,5=27,2-19,6=7,6 | |
|
|