![Atbilžu arhīvs](/images/wnd_title_pic_3.gif) | Atbilžu arhīvs | № 21041, Matemātika, 5 klase nomer 2 iz doma6ki v u4ebnike Inesi Lude na str.100 summa trjoh 4isel ravna 93 .pervoe 4islo v 3 raza bol6e 4em vtoroe a tretje na 8 bol6e vtorogo .naidi eti 4isla!!!!pomogite mne plizz!informacikju ja napisala v opisanie | | |
| | ![AndR](/profiles/upic_2.jpg)
![AndR](/images/sch_level_sml_1.gif) AndR | 3x - pervoe chislo x - vtoroe chislo x+8 - tretje chislo
sostavim uravnenie: 3x+x+x+8=93 5x=85 x=17 - vtoroe chislo
17*3=51 - pervoe chislo
17+8=25 - tretje chislo | | |
| | ![Anjutik](/profiles/upic_3.jpg)
![Anjutik](/images/sch_level_sml_1.gif) Anjutik | x-2-e chislo 3x - 1-e chislo x+8- 3-e chislo x+3x+x+8=93 5x=93-8 5x=88 x=85/5 x=17 Otvet: 2-e chislo =17, 3-e chislo 17+8=25, 1-e chislo 3*17=51 | | |
| | ![nikita](/profiles/defined_pic_1.gif)
![nikita](/images/sch_level_sml_0.gif) nikita | пусть второе число - х, тогда первое 3х, а третье х + 8. Имеем уравнение : х + 3х + х+8 = 93. х = 17, 3х = 51, х+8 =15 Ответ : 51, 17 и 15 | |
| | № 21043, Matemātika, 5 klase Aotomasina brauca 2h ar atrumu 56km/h un 2h 72km/h,.Kads ir sis masinas videjais atrums un vai ir iespejams to aprekinat ka abu atrumu videjo aritmetisko??Kapec? | | |
| | ![Женька](/profiles/upic_1049.jpg)
![Женька](/images/sch_level_sml_0.gif) Женька | 1)2x56+2x72=112+144=256 2)2+2=4 3)256:4=64 | | |
| | ![sikaaaa zubre](/profiles/defined_pic_2.gif)
![sikaaaa zubre](/images/sch_level_sml_0.gif) sikaaaa zubre | 1.56+72=128(km)
2.128:2=64(km)
atbilde: vidējais aritmētiskais ir 64km | | |
| | ![AndR](/profiles/upic_2.jpg)
![AndR](/images/sch_level_sml_1.gif) AndR | 56km/h+72km/h=128km/h - kopejajs atrums 128:2=64km/h - videjajs atrums | | |
| | ![www.helpriga.lv](/profiles/defined_pic_2.gif)
![www.helpriga.lv](/images/sch_level_sml_0.gif) www.helpriga.lv | 56+72=49! JO VIENU STUNDU AR 56 KM H BET OTRU 72 H ST! ABI JASASKAITA UN TAD JADALA AR TIK SKAITLIEM KURI IR SASKAITITI! SAJA GADIJUMA 2! ATBILDE 49!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | | |
| | ![Sergikkk](/profiles/upic_4.jpg)
![Sergikkk](/images/sch_level_sml_0.gif) Sergikkk | Videjo atrumu var atrast ka videjo aritmetisku tapec ka mashina brauca vienadu laiku (2h) gan ar vienu gan ar otro atrumu, tatad: (56+72):2=64km/h - videjajs atrums ar kuru brauca ma'sina! :) | |
| № 21044, Matemātika, 5 klase atrisini vienadojumu: 29y+y-10=890 | | |
| | ![Marin4ik](/profiles/defined_pic_2.gif)
![Marin4ik](/images/sch_level_sml_0.gif) Marin4ik | 29y+y-10=890 30y=900/30 y=30 | | |
| | ![ORANGE](/profiles/upic_170.jpg)
![ORANGE](/images/sch_level_sml_0.gif) ORANGE | 29y+y-10=890 30y=890+10 30y=900 y=30 :) | | |
| | ![Kventus](/profiles/upic_1156.jpg)
![Kventus](/images/sch_level_sml_0.gif) Kventus | 29y+y-10=890 30y-10=890 30y=890+10 30y=900 y=900:30 y=30 | | |
| | ![AndR](/profiles/upic_2.jpg)
![AndR](/images/sch_level_sml_1.gif) AndR | 29y+y-10=890 30y=900 y=30 | | |
| | ![Anjutik](/profiles/upic_3.jpg)
![Anjutik](/images/sch_level_sml_1.gif) Anjutik | 29y+y-10=890 30y=890+10 30y=900 y=30 Otvet y=30 | |
| № 21057, Matemātika, 5 klase dla proverki cestnosti prodavca bili provedeni 3 kontrolnie pokupki jablok stoimostju 35 santimov za 1 kilogramm za 2 kg 15g zaplatili 71 santimov za 1 kg za 2 kg 15 g zaplatili 71 santim za4 kg 210g-1 lat 48 sant.a za kg 765g-96 sant. pravilno li prodavec sosital stoimost pokupok prover stoimost kazdoj pokupki sdelav zapis | | |
| | ![Anjutik](/profiles/upic_3.jpg)
![Anjutik](/images/sch_level_sml_1.gif) Anjutik | 1 kg- 0.35 ls 2.15-0.71 ls 4.210- 1.48 ls 1.765-0.96 Ls t.k. 1 kg stoit 0,35 sant, to 2,15 kg stoit 0,35*2,15=0.75 santim za 4,210 nado 4,210*0.35=1.4735 okrugljaem 1,47 za 1.765 nado 1,765*0.35=0.62 santima Otvet: prodavec ne viderzal proverku na chestnostj | |
| № 21058, Matemātika, 5 klase Divu lauku kopējā platība ir 56 ha,turklāt viens lauks ir 3 reizes lielāks nekā otrs.Apreiķini katra lauka platību! | | |
| | ![an4iks](/profiles/upic_659.jpg)
![an4iks](/images/sch_level_sml_0.gif) an4iks | Atbilde. Pirmais laukums ir 14 hektāri, bet otrais-37 hektāri. | | |
| | ![ToRi*](/profiles/defined_pic_2.gif)
![ToRi*](/images/sch_level_sml_0.gif) ToRi* | x-2 lauks 3x-1 lauks 4x=56 x=14 - 2 lauks 3*14=42 - 1 lauks | | |
| | ![katerina](/profiles/defined_pic_2.gif)
![katerina](/images/sch_level_sml_0.gif) katerina | x - 1.lauks 3x - 2.lauks
x+3x=56 4x=56 x=14 - 1.lauks 3x=14*3=42 - 2.lauks | | |
| | ![Kventus](/profiles/upic_1156.jpg)
![Kventus](/images/sch_level_sml_0.gif) Kventus | x+3x=56 4x=56 x=56:4 x=14 (1 lauka) 3x=3*14=42 Atbilde: 1 lauka 14ha, 2 lauka 42ha | |
| | № 21059, Matemātika, 5 klase Tēta bibliotēkā ir 4580 grāmatu, no tām latviešu valodā ir 4 reizes vairāk grāmatu nekā svešvalodās.Apreiķini ,cik grāmatu tētim ir latviešu valodā! Cik grāmatu ir svešvalodās! | | |
| | ![Sirik!](/profiles/defined_pic_4.gif)
![Sirik!](/images/sch_level_sml_0.gif) Sirik! | x- svesvalodu gramatas 4X- latviesu valoda kopa-4580 x+4x=4580 5x=4580 x=4580:5 x=916 -svesvalodu gramatas 916*4=3664 -latviesu valoda lai veicas skola!!!!!!!!!! | | |
| | ![an4iks](/profiles/upic_659.jpg)
![an4iks](/images/sch_level_sml_0.gif) an4iks | Atbilde. Grāmatas latviešu valodā tēta bibliotēkā ir 916, bet svešvalodā-3664
| | |
| | ![ToRi*](/profiles/defined_pic_2.gif)
![ToRi*](/images/sch_level_sml_0.gif) ToRi* | x-svesvalodu gramatas 4x-latviesu gramatas 5x=4580 x=916-svasvalodu gramatas 4*916=3664-latviesu gramatas | | |
| | ![Kventus](/profiles/upic_1156.jpg)
![Kventus](/images/sch_level_sml_0.gif) Kventus | x+4x=4580 5x=4580 x=4580:5 x=916 (viena daļa) 4x=4*916 4x=3664 Atbilde: svešvalodās 916, latviešu valodā 3664. | | |
| | ![katerina](/profiles/defined_pic_2.gif)
![katerina](/images/sch_level_sml_0.gif) katerina | x- 1lauks 3x - 2.lauks
x+3x=56 4x=56 x=14 - 1.lauks 14*3=42 - 2.lauks | |
| № 21060, Matemātika, 5 klase Янис купил коробку конфет весом в 150 г за 24 сантима.Сколько стоит 100 г этих конфет,сколько стоит 1 кг,сколько стоит 450 г этих конфет? | | |
| | ![Sirik!](/profiles/defined_pic_4.gif)
![Sirik!](/images/sch_level_sml_0.gif) Sirik! | 24ls=100g X =450g 24*450:100=108=1,80ls anolagicno i 1 kg tolko pisi ne kg a 1000g udaci | | |
| | ![katerina](/profiles/defined_pic_2.gif)
![katerina](/images/sch_level_sml_0.gif) katerina | 0.24/150*1000=1.60 - cena za kg 1.60/1000*100=0.16 - cena za 100g 1.60/1000*450=0.72 - cena za 450g | | |
| | ![AndR](/profiles/upic_2.jpg)
![AndR](/images/sch_level_sml_1.gif) AndR | Составим пропорцию 150г = 24 сантима 100г = x сантима
150x=2400 x=16 сантим стоит 100 грамм конфет
0,16*1000=160 сантим = 1 лат и 60 сантим стоит килограм 0,16*450=72 сантима стоят 450 грамм конфет | |
| № 21062, Matemātika, 5 klase Округли: a) число 12345678 до десятков;до сотен;до тысяч; b)число 789789789 до десятков;до сотен;до тысяч; | | |
| | ![Женька](/profiles/upic_1049.jpg)
![Женька](/images/sch_level_sml_0.gif) Женька | 12345678=12345680 789789789=789789790 12345678=12345700 789789789=789789800 12345678=12346000 789789789=789790000 | | |
| | ![nastja48](/profiles/defined_pic_2.gif)
![nastja48](/images/sch_level_sml_0.gif) nastja48 | 1)12345678-12345680, 12345700, 1235000 2)789789789-789789790-789789800-78979000 | | |
| | ![edgar](/profiles/defined_pic_3.gif)
![edgar](/images/sch_level_sml_0.gif) edgar | 1)12345680 2)12345700 3)12346000
1)78978790 2)78978800 3)78979000
| | |
| | ![katerina](/profiles/defined_pic_2.gif)
![katerina](/images/sch_level_sml_0.gif) katerina | 12345678 -- 1234568 -- 123457 -- 12346 789789789 -- 78978979 -- 7897898 -- 789790 | | |
| | ![Sergikkk](/profiles/upic_4.jpg)
![Sergikkk](/images/sch_level_sml_0.gif) Sergikkk | Округление до десятков - 1 разряд отбрасываем, до сотен 2 разряда, до 1000 - 3 разряда, тогда a) 12345678 = 12345680 (до десятков) 12345700 (до сотен) 12346000 (до тысяч) b) 789789789 = 789789790 789789800 789790000 ну и конечно округляем к ближайшему числу! :) | |
| № 21064, Matemātika, 5 klase Задание 1 Вычесли среднее арифметическое данных чисел: а) 2,3,4,5,6,7,8 Б) 10,11,12,13,14
Задание 2 В классе 30 учеников.На рождество родители решили сделать подароки.Для этого они купили 12 кг конфет стоимостью 3 лата 20 сантимов за килограмм и 16 кг конфет стоимостью 2 лата 80 сант. за килограмм.Каждый подарок положили в пакет за 25 сантимов.Сколько стоил подарок?
| | |
| | ![Zhenjka](/profiles/upic_1203.jpg)
![Zhenjka](/images/sch_level_sml_0.gif) Zhenjka | задание 1 А) 2+3+4+5+6+7+8 разделить на 7= 35 раделить на 7 = 5 Б) 10+11+12+13+14 разделить на 5= 60 разделить на 5= 12 задание 2 12*3,21=38,40-конфеты по 3,20Лс 16*2,80=44,80-конфеты по 2,80Лс 30*25=7,50-мешочки 0,25Лс Всего затрачено 90,70Лс 90,70/ 30=3,023-Лс-на каждый подарок =) | | |
| | ![Sergikkk](/profiles/upic_4.jpg)
![Sergikkk](/images/sch_level_sml_0.gif) Sergikkk | Задание 1 Среднее арифметическое вычисляем сложив все числа и разделив на кол-во чисел, зная это не сложно найти: a) (2+3+4+5+6+7+8):7=5 b) (10+11+12+13+14):5=12
Задание 2 Для решения задачи нам надо узнать сколько всего потратили родители, а затем разделить на количество учеников, то есть 30. 1) 12*3,2=38,4Ls - столько денег потрачено на конфеты за 3 лата 20 сантимов 2) 16*2,8=44,8Ls - столько денег потрачено на конфеты за 2 лата 80 сантимов 3) 0,25*30=7,5Ls - столько стоили пакеты всем 30 ученикам
Сложим все и разделим на 30: 4) (38,4+44,8+7,5):30=3,02Ls - столько стоил подарок | | |
| | ![Kventus](/profiles/upic_1156.jpg)
![Kventus](/images/sch_level_sml_0.gif) Kventus | Задание 1: а) (2+3+4+5+6+7+8):7=5 б) (10+11+12+13+14):5=12 | | |
| | ![Drakon](/profiles/defined_pic_2.gif)
![Drakon](/images/sch_level_sml_0.gif) Drakon | 12*3.20=38.4 16*2.80=44.8 30*0.25=7.5 (38.4+44.8+7.5)/30=3.03Ls | | |
| | ![ToRi*](/profiles/defined_pic_2.gif)
![ToRi*](/images/sch_level_sml_0.gif) ToRi* | Nr. 1:a)2+3+4+5+6+7+8=35/7=5 b)10+11+12+13+14=60/5=12 | |
| | № 21070, Matemātika, 5 klase zemnieka saimniecība ir 240ha 1-5 dalja no visiem laukim apsēta ar zirņiem,bet 7-12dalja ar rudziem,pārējais-ar kviešiem.Cik hektāru aizņem katra veida labība? | | |
| | ![katerina](/profiles/defined_pic_2.gif)
![katerina](/images/sch_level_sml_0.gif) katerina | 240*1/5=48 ha - zirni 240*7/12=140ha - rudzi 240-48-140=52ha - kviesi | | |
| | ![Anjutik](/profiles/upic_3.jpg)
![Anjutik](/images/sch_level_sml_1.gif) Anjutik | 1/5 dalja no 240=240/1*1/5=240/5=48 ha ir zirnji 7/12 no 240 ir 240/1*7/12=240*7/12=1680/12=140 ha ir rudziem tad 48+140=188 ha ir rudziem un zirb°njiem kviesi ir 240-188=52 ha atbilde kviesi 52, rudzi-140 zirnji-48 | | |
| | ![Kventus](/profiles/upic_1156.jpg)
![Kventus](/images/sch_level_sml_0.gif) Kventus | 240:5*1=48(ha) - zirņiem 240:12*7=140(ha) - rudziem 240-140-48=52(ha) kviešiem | |
|
|