![Atbilžu arhīvs](/images/wnd_title_pic_3.gif) | Atbilžu arhīvs | № 30969, Fizika, 9 klase gr'uts uzdevums, pats censos ,bet gala netieku.... | | |
| | ![snow](/profiles/upic_6575.jpg)
![snow](/images/sch_level_sml_5.gif) snow | Nemaz nav gruti 1. 1/R1+1/R2+1/R3=1/Rk 2. Ik=I1+I2 3. I = U/R = 4/6=2/3A P=I*U=2/3 * 6 = 4J 4. 1/Rk = 1/40+1/40 = 2/40=1/20 1/Oms Rk = 20 Omi 5. 1/Rk = 1/60 + 1/20 = 4/60=1/15 1/Oms Rk=15 Omi U1=U2=Uk = Ik*Rk=4*15=60V I2=U2/R2=60/20=3A 6. I3=I4=U3/R3=100/20=5A U4=R4*I4=40*5=200V U3,4=U1,2 =200+100=300V R1,2=R1+R2=10+20=30 Omi I1,2 = U1,2/R1,2=300/30 = 10 A Ik = I1,2 +I3,4 = 10 + 5 = 15A R1,2 =10+20=30 Omi R3,4 = 20 + 40 = 60 Omi 1/Rk = 1/R1,2 + 1/R3,4 = 1/30 + 1/60 = 3/60 = 1/20 1/Oms Rk = 20 Omi Fails | | |
| | ![lusis987](/profiles/defined_pic_4.gif)
![lusis987](/images/sch_level_sml_0.gif) lusis987 | 1) 1÷R(kopējā)=1÷R1+1÷R2+1÷R3 | |
| | № 31314, Fizika, 9 klase VADĪTĀJU VIRKNES SLĒGUMS. 1.Ko sauc par vadītāju virknes slēgumu? 2.Kā var noteikt spriegumu virknes slēguma posmā? 3.Kāda sakarība pastāv starp sprieguma summu virknes slēguma posmos un kopējo spriegumu?
palidzied izpildit luudzu vajadzetu liidz 08.04.08, :) paldies jau ieprieksh. | | |
| | ![snap](/profiles/defined_pic_1.gif)
![snap](/images/sch_level_sml_0.gif) snap | 1.Visi pateretaji saslegti virkne viens aiz otra.Ja sadu slegumu pievieno stravas avotam tad caur visiem pateretajiem plust viena un tapate vienada stipruma strava.
| | |
| | ![lusis987](/profiles/defined_pic_4.gif)
![lusis987](/images/sch_level_sml_0.gif) lusis987 | 1) Slēgums kurā visi patērētāji ir saslēgti viens aiz otra. 2)Noteiktajā posmā ar voltmetru izmērot(voltmetru slēdz paralēli) 3)U=U1+U2+U3....+U(entais) | | |
| | ![LindūC*](/profiles/upic_10095.jpg)
![LindūC*](/images/sch_level_sml_0.gif) LindūC* | 1. par virknes slēgumu sauc tādu slēgumu, kurā visi patērētāji saslēgti cits aiz cita, 'veidojot nepātrauktu ķēdi bez sazarojumie. 2. U = I * R 3. I ir konstants | | |
| | ![snow](/profiles/upic_6575.jpg)
![snow](/images/sch_level_sml_5.gif) snow | 1. pAr virknes pateretaja slegumu sauc slegumu, kura visi pateretaji ir saslegti virkne. 2. Spriegumu var noteikt ar voltmetru, vai sareizinot stiprumu ar pateretaja pretestibu. 3. Sprieguma summa ir vienada ar kopejo spriegumu | |
| № 31390, Fizika, 9 klase Darb burtnīca. E. Šilters. Uldis Dzērve Fizika 9.klasei Uzdevumi. 5 uzd 46.lpp (6 un 7) 5.uzd Automašīna samazināja savu kustības atrumu no 80km/h līdz 20km/h. Kā un cik reizes izmainījās automašīnas kinētiskā enerģija ? Ja jums ir tad varētu arī palūgt 6 un 7 uzdevumu 47 lpp :) BŪŠU ĻŌTI PATEICĪGA :)* | | |
| | ![Sarmite](/profiles/defined_pic_2.gif)
![Sarmite](/images/sch_level_sml_0.gif) Sarmite | kinētiskā enerģija samazinājās 4 reizes (80:20), jo kinētiskā enerģija ir tieši proporcionāla ātrumam | | |
| | ![da...](/profiles/upic_5681.jpg)
![da...](/images/sch_level_sml_0.gif) da... | 5uzd.-Kinetiska energija izmainisies 16 reizes tapec,ka atrums samazinasies 4 reizes ,tatad kinetiska 16 reizes. | | |
| | ![snow](/profiles/upic_6575.jpg)
![snow](/images/sch_level_sml_5.gif) snow | 5)Ek = mv²/2 m80²/2=6400m m20²/2=400m 6400/400=16 reizes samazinasies
6) 400g=0,4kg Ek=mv²/2=0,4*30²/2=0,4*450=180J Ep=m*g*h=0,4*10*2=8J g=10m/s²
7) 2t=2000kg ar 20 m/s ir (2000*20²)/2=400000J ar 5 m/s ir (2000*5²)/2=25000J samazinajas par 400000 - 25000=375000J berzes speki pastradaja 375000J lielu darbu | |
| № 31459, Fizika, 9 klase kads varetu palidzet izpildit to kas vel nav ipildiits??? :? es neko tur nerubiju. :D
paldies jau ieprieksh buushu ljoti pateicigs. :) | | |
| | ![banzai](/profiles/upic_8287.jpg)
![banzai](/images/sch_level_sml_0.gif) banzai | secinājumi
1)to, ka U1+U2=u 2)to, ka R1+R2=R )jā
ceruka palīdzēs | | |
| | ![Sarmite](/profiles/defined_pic_2.gif)
![Sarmite](/images/sch_level_sml_0.gif) Sarmite | 1. kopējais ķēdes spriegums ir vienāds ar atsevišķo spriegumu summu. 2. kopējā prestestība ir vienāda ar atsevišķo pretestību summu | | |
| | ![snow](/profiles/upic_6575.jpg)
![snow](/images/sch_level_sml_5.gif) snow | Secinajumi 1. Uk ir vienads ar u1 un U2 2. Rk ir vienada ar R1 un R2 summu 3. Ja ir
| |
| № 31464, Fizika, 9 klase man vajadzētu izpildīt secinājumus - un pārbaudīt vai pareizi izpildīti tabulas aprēķini.
Paldies jau iepriekš. :) | | |
| | ![snow](/profiles/upic_6575.jpg)
![snow](/images/sch_level_sml_5.gif) snow | Tabula pareizi
1. Uk ir vienads ar u1 un U2 2. Rk ir vienada ar R1 un R2 summu 3. Ja ir
| |
| | № 31477, Fizika, 9 klase var palūgt atbildēt uz pirmiem četriem jautājumiem.? :)
Paldies. | | |
| | ![Sarmite](/profiles/defined_pic_2.gif)
![Sarmite](/images/sch_level_sml_0.gif) Sarmite | 1. Strāvas stiprums ir vienāds ar elektrisko lādiņu, kas laika vienībā izplūst caur vadītāja šķērsgriezuma laukumu. 2. A (ampēri) 3. ampērmetru | | |
| | ![snow](/profiles/upic_6575.jpg)
![snow](/images/sch_level_sml_5.gif) snow | 1. Stravas stiprums ir fizikals lielums, kuru mera ar elektriska ladina lielumu, kas viena sekunde izplust caur vaditaja skersgriezumu 2. Apmeros A 3. Ampermetru 4. Virknes sleguma jebkura vieta + ar + , - ar - | | |
| | ![snap](/profiles/defined_pic_1.gif)
![snap](/images/sch_level_sml_0.gif) snap | 1.Ja noteikta laika caur vada skersgriezumu aizplust kopejais ladins,tad stravas stiprums iegust,dalot ladina lielumu ar laiku. 3.Voltametru ampermetru
| |
| № 31507, Fizika, 9 klase Atrast r ekvivol.
| | |
| | ![Maddock](/profiles/upic_8464.jpg)
![Maddock](/images/sch_level_sml_0.gif) Maddock | raksti skaidraak, arii no ziimeejuma neko nevar saprast. Visas presestiibas tak ir dotas, ko veel vajag? Kopeejo pretestiibu? Labi, saskaitam visas virknee sasleegtaas pretestība: R1 + R2 = 15 + 5 = 20oM; tagad iedomaajies, ka R3 un R4 ir VIENA liela pretestiiba R5, kuru apreekjina peec paraleelaa sleeguma; R5 = (R3 · R4) ÷ (R3 + R4) = 6480 ÷ 162 = 40oM . Tagad saskaita visu kopaa - sanaak 20 + 40 = 60oM. Tev tas bija vajadziigs? Jo ekvivalentaa pretestiiba ir tikai mainjstraavas kjeedeem, nejauc man smadzenes! | |
| № 31566, Fizika, 9 klase Параллельноне соединение, электричество. Нужно сделать цепь. Дано 1 батарейка, 3 ключа, 1 лампочка, 1 звонок. Нужно соеденить все так, чтобы при включении одного ключа горела лампочка, при включении второго ключа звенел звонок, а при включении третьего ключа звенел звонок и горела лампочка(но горела уже хуже) | | |
| | ![Maddock](/profiles/upic_8464.jpg)
![Maddock](/images/sch_level_sml_0.gif) Maddock | Principaa to var saukt par virknes sleegumu, kaut gan - var arii saukt par paraleelo. Ar paraleelo taadu neuztaisiisi, vismaz ar tik truuciigu elementu klaastu. Kat gan - var, ja S3 sleedzis buutu ar 2 kontaktiem... | | |
| | ![snow](/profiles/upic_6575.jpg)
![snow](/images/sch_level_sml_5.gif) snow | fail | |
| № 31656, Fizika, 9 klase Крч нада реферат на тему "как передаёться сигнал на телик" ну там как картинка появляеться,такой вот бред... | | |
| | ![snow](/profiles/upic_6575.jpg)
![snow](/images/sch_level_sml_5.gif) snow | http://www.cultinfo.ru/fulltext/1/001/008/109/545.htm
http://n-t.ru/tp/iz/pi1.htm
http://www.videoton.ru/Articles/Article2.html | |
| | № 31699, Fizika, 9 klase help! | | |
| | ![snow](/profiles/upic_6575.jpg)
![snow](/images/sch_level_sml_5.gif) snow | Q = u²/R = 48400/38,7 = 1250,5 J/s P = Q = 1250,5 w
ro = 550 Omi*mm²/m S = 0,5mm² l = 6m R = ro*l/S = 6600 Omi U = I*R = 6600*1,8=11880 V
Orbka uztroena tak, shto pri silnom naprazhenii ona viletela. A esli vstavit gvozd on ne vilete, i mozhet vozniknut pozhar | |
|
|