| Meklēšanas rezultāti - '0,069' | № 74254, Ķīmija, 10 klase Lūdzu palīdziet.. Kāda ir sulfātjonu koncentrācija 0,1M Al2(SO4)3 šķīdumā? Kāds ir šķīduma pH, ja 0,01 M slāpekļskābe ir pilnīgi disociējusi jonos? Kāda ir H+ jonu koncentrācija 0,01 M HCl šķīdumā, ja skābe ir pilnīgi disociējusi jonos? Kuras vielas jāņem, lai realizētu pārvērtību Cr3+ + 3OH- --> Cr(OH)3? | | |
| |
56151md | 1) Al2(SO4)3 = 2Al(3+) + 3SO4(2-) [SO4(2-)] = 3*C(Al2(SO4)3) = 3*0.1 M = 0.3 M [SO4(2-)] = 0.3 M
Turpinājums failā. | |
| | № 74264, Fizika, 11 klase 2.uzdevums (5 p.) Elektroenerģijas skaitītājs 30 novembrī rādīja 298240 kWh, bet 30. decembrī 298642 kWh. Cik liels ir elektrības rēķins par decembra mēnesi, ja spēkā ir tarifs 0,08 eiro par 1 kWh ?
| | |
| |
56151md | 1) 298642 -298240=402 kWh 2)402*0,08=32,16 euro | |
| № 74273, Biznesa ekonomiskie pamati, 12 klase Lūdzu palīdziet kas var, man ļoti vaig šī uzdevuma risinājumu, līdz 5dienai.
Juris bankā noguldīja 10 000 eiro uz četriem gadiem. Termiņnoguldījuma procentu likme ir 2% gadā, bet kredītprocentu likme ir 6% gadā. Obligātās rezerves norma ir 3%. Aprēķini un parādi aprēķina gaitu! 1.Cik eiro no šī noguldījuma bankā jātur kā obligātās rezerves? 2.Cik lielu naudas summu banka var izsniegt kredītos no šī noguldījuma? 3. Kādu naudas summu banka aprēķinās Jurim kā procentu maksājumus par noguldījumu termiņa beigās? Tiek rēķināti vienkāršie procenti. | | |
| |
56151md | 1)3% * 10000 = 300 eiro 2)10000 -300 = 9700 eiro 3)S = 10000 * (1 +5*0,02 ) = 11000 eiro
Turpinājums failā. | | |
| |
M.K | :) | |
| № 74338, Ķīmija, 9 klase Lūdzu palīdziet! | | |
| |
Dungaars | mW=46 kg VH2=?
WO3+3H2-->W+ 3H2O
a) n= m/M=46/184=0.25 kmol b)nH2= 3*0.25=0.75 kmol c)V=n* V0= 0.75*22.4=16.8 m3 H2
mCuO=8g mC=? CuO+C-->Cu+CO
nCuO=8/80=0.1 mol Tad arī C molu skaits pēc reakcijas vienādojuma ir tikpat mC=0.1*12=1.2g | |
| № 74374, Latviešu valoda, 12 klase Labdien.Varbūt kadam ir atbildes latviešu valoda12kl,eksāmens 2018g.,2daļa. | | |
| |
M.K | Latviešu valodas aģentūra ir izdevusi (0) valodnieku Māra Baltiņa un 0) valodnieki Inas Druvietes grāmatu „Ceļavējš cilvēku ciltij: valoda sabiedrībā”. Vairumam cilvēku valoda nebūt nav tikai artikulētu zīmju sistēma, cilvēku sazināšanās un domāšanas līdzeklis, cilvēka kā (1) _________sabiedriskas_______________ būtnes pazīme un attīstības 1) sabiedrisks
Turpinājums failā. | |
| | № 74414, Bioloģija, 9 klase Uzdevums failā | | |
| |
Discite | a) Sandra izdzēra paniņas, jo tabulā ir dota enerģētiskā vērtība (kcal) uz 100 ml produkta, tāpēc visu nepieciešams sareizināt ar 10, lai iegūtu enerģētisko vērtību (kcal) uz 1l produkta. 35 kcal x 10 = 350 kcal. Izdzerot paniņas, Sandra uzņēma 32g (3,2g x 10) olbaltumvielu, 44g (4,4 x 10) ogļhidrātu un 5g (0,5 x 10) tauku. b) Enerģētisko vērtību jeb kalorijas veido uzturvielas, kas atrodas produktos (olbaltumvielas, ogļhidrāti un tauki). Jogurtam no tabulā minētajiem produktiem ir visvairāk olbaltumvielu, ogļhidrātu un tauku, tāpēc arī tam ir vislielākā enerģētiskā vērtība. | | |
| |
Loharonis | Paniņas,pieņemsim, ka 1kg ir vienāds ar 1l, 100 ml ir 35 kcal, tātad 1l ir vienāds ar 350 kcal, 35*10=350kcal. Jogurtā ir vislielākā enerğiskā vērtība, jo tajā ir vairāk ogļhidrātu nekā citos piena produktos. | | |
| |
56151md | Uz foto | | |
| |
Dungaars | a) paniņas, 350=35 x 10 32g olbaltumvielu 44g ogļhidrātu 5g tauku
b) jogurtam ir krietni vairāk ogļhidrātu nekā citiem piena produktiem | |
| № 74415, Fizika, 9 klase Darbs,jauda,enerģija Uzdevumi failā | | |
| |
Steels | 1. A=240kJ-240 000 J. s=400km-400 000m. A=F x s => F=A/s= 240 000/ 400 000= 0.6N liels vilcējspēks 2.F=450N h=8m t=12s A =F x s = 450x8= 3600 J N=A/t= 3600/12=300 w 3. Ek=567 J m=7,257 kg Ek=(m*v^2)/2 jeb Ek= m*v^2 *0.5 => v^2=Ek/ m*0.5 saliekam skaitļus. v^2= 567/ 0.5*7,257 v^2=567/3,6285 v^2=156,26 v=+/-kvadrātsaknē (156,26)= 12,5 m/s. (ātrums - nevar būt mīnusā, tāpēc ir tikai viena atbilde, kas ir 12,5 m/s) 4. h=121.5m m=158kg g=9.8 jeb 10 m/s^2 brīvās krišanas paātrinājums. Ep=m*g*h = 158 x 10 * 121,5= 191 970 J. | |
| № 74450, Fizika, 11 klase Elektriskā strāva | | |
| |
M.K | ELEKTRISKĀ STRĀVA
1. uzdevums (12 punkti) Elektriskā ķēde sastāv no strāvas avota, slēdža, spuldzītes, ampērmetra, voltmetra un vadiem.
a) Parādi, kā elektriskajās shēmās apzīmē šādus elektriskās ķēdes elementus! Strāvas avots
Ampērmetrs
b) Uzzīmē slēguma shēmu, norādot arī ampērmetram, voltmetram un strāvas avotam „+” un „–” spailes! c) Nosaki iedaļas vērtību ampērmetram! Iedaļas vērtība …0,2….. A d) Nosaki iedaļas vērtību voltmetram! Iedaļas vērtība …0,5….. V e) Nolasi strāvas stiprumu ķēdē! I = …0,8…A f) Nolasi spriegumu uz strāvas avota spailēm! U = …4,0….. V g) Aprēķini spuldzītes pretestību! R = … U/I=4/0,8=5 …. Ω h) Aprēķini strāvas avota EDS, ja tā iekšējā pretestība ir 0,625 Ω!
Turpinājums failā. | |
| № 74474, Matemātika, 12 klase Dalveida vienadojumi | | |
| |
56151md | Komentāri 1) =0 Pārvietojam vienādojuma labo pusi uz kreiso pusi un pielīdzinām nullei
2) =0 Atrodam kopsaucēju, mūsu gadījumā tas ir 6. Sadalām kopsaucēju ar katras daļas saucēju. 3)3x-3+4x-5x=0 Ar iegūto skaitli mēs reizinām skaitītāju un atmetam kopsaucēju 4)2x-3=0 Summējam vai atņemam līdzīgus vienādojuma locekļus 5)2x=3 x=1,5 Nezināmie locekļi pa kreisi, zināmie locekļi pa labi un atrisinām vienādojumu
Turpinājums failā. | |
| | № 74477, Angļu valoda, 12 klase Angļu valodas eksāmens 12kl.3lapa. | | |
| |
56151md | Uz foto | | |
| |
M.K | Theme Health and Human Rights Task 1 Read the text and then complete the table. Decide whether each statement is, according to the text, true (T), false (F) or not mentioned (NM). Tick ( ) the appropriate box. An example (0) is given. ‘SNOW LEOPARD’ IS PRIDE OF GHANA Among the handful of not-quite-elite Olympic entrants from non-traditional skiing countries, Kwame Nkrumah-Acheampong manages to stand out.
Turpinājums failā. | |
|
|