| Meklēšanas rezultāti - '0,069' | № 74755, Fizika, 10 klase Enerģija un impulss. (failā) | | |
| |
Steels | 1.s=2km=2000m A=0.1MJ=100000J. A=F*s=> F=A/s F=100000/2000=50N 2.s=21,6km= 21600m F=0.25MJ=250000J N=3MW=3000000W 1)A=F*s A=250000*21600=5400000000N 2) N=A/t=>t=A/N= 5400000000/3000000=1800s=>30 minūtes. 3.m=1.6t=1600kg a=0.2m/s^2. *v=0.2*60=12m/s d=12*60=720m a)F=m*a= 1600*0.2=320N. A=F*s=320*720=230400J b)230400*0.3=69120-1382=67738J Neemu drošs par šo. 4.m=500g=0.5kg h=1.2m Ep=m*g*h= 0.5*10*1.2=6J 5.v=8m/s m=4kg h=6m Em=Ep+Ek Ep=m*g*h= 4*10*6=240J Ek=(m*v^2)/2=(4*8^2)/2=128J. Em=128+240=368 J Sākuma mehāniskā enerģija ir 368J 6.m=20t=20000kg v=10m/s Ek=(m*v^2)/2=(20000*10^2)/2=1000000J | |
| | № 74761, Fizika, 10 klase Lai pārvietotu ķermeni 2km attālumā 0,1MJ liels darbs. Cik lielam šajā gadījumā jabūt horizontāli vārstam vilcējspēkam? | | |
| |
Dungaars | A=F*s F=A/s=0,1 MJ/2km=0,1*10^6/2*10^3=100/2=50N | |
| № 74776, Ķīmija, 11 klase Skolēnu grupai tika dots uzdevums: pagatavot 250g 40% etanola šķīdumu. Lai skolēni varētu izpildīt darbu, viņiem uzdevums jāatrisina! Palīdziet to skolēniem atrisināt (atrsinājumam jābūt pilnā formā ar aprēķina formulām un fizikālo lielumu skaitliskajām vērtībām) un:
a) aprēķiniet, cik liela etanola (100%) masa darbā tiks izmantota;
b) aprēķinet ūdens tilpumu, zinot, ka ūdens blīvums ir 1 g/ml.
c) zinot, ka degvīna vidējais blīvums ir aptuveni 0,95 g/ml, aprēķinet degvīna molāro koncentrāciju, zinot, ka tās mērvienība ir mol/l . | | |
| |
56151md | risinājums pielikumā | | |
| |
Dungaars | a) mC2H5OH=250*0,4=100g etanola b)tātad pārējais ir ūdens VH2O=(250-100)/1=150 ml c) Molmasa etanolam ir 46g/mol, tātad n molu skaits ir 100/46=2,17mol V degvīnam=250/0,95=263 ml=0,263 litri Molaritāte degvīnam = 2,17/0,263=8,25 mol/l | |
| № 74782, Ķīmija, 11 klase Skolēniem tika dots uzdevums, eksperimentāli iegūt 10 g Cu(OH)2. Laboratorijā skolēniem bija pieejami 10% CuSO4 šķīdums un 20% NaOH šķīdums. Aprēķiniet, cik ml CuSO4 šķīduma un cik ml NaOH šķīduma nepieciešams, lai izpildītu doto uzdevumu! (10% CuSO4 šķīduma blīvums ρ = 1,107 g/ml un 20% NaOH šķīduma blīvums ρ = 1,219 g/ml) Paskaidrojiet ko Jūs aprēķiniet katrā atrisinājuma solī! Atcerieties, ka atrisinājumam jābūt pilnā formā: reakcijas vienādojumi; aprēķina formulas ar tajās ievietotajām fizikālo lielumu skaitliskajām vērtībām., mērvienībām! | | |
| |
Dungaars | CuSO4+2NaOH-->Cu(OH)2+Na2SO4
Masa Cu(OH)2=10g Molmasa Cu(OH)2=98g/mol, Tad molu skaits Cu(OH)2=10/98=0,1 mol, Tad CuSO4 molu skaits ir 0,1 mol, masa ir 0,1×160g(Molmasa CuSO4)=16g Masa šķīdumam CuSO4=16/10%=160g Blīvums CuSO4 šķīdumam ir 1,107 g/ml Tad tilpums CuSO4 šķīdumam ir V=m/blīvums=160/1,107=144,5 ml CuSO4 šķīduma
Molmasa NaOH ir 40 g/mol Molu skaits 0,2 mol Masa NaOH= 8g Masa NaOH šķīdumam=8/20%=40g Blīvums NaOH šķīdumam ir 1,219 g/ml
Tilpums NaOH šķīdumam ir m/blīvums=40/1,219=32,8 ml | | |
| |
56151md | pielikumà | |
| № 74807, Ķīmija, 11 klase 1) Sastādiet dotajai pārvērtību rindai atbilstošus ķīmisko reakciju vienādojumus! Oglekļa (IV) oksīds => glikoze => butānskābe => oglekļa (IV) oksīds 2) Atrisinājumā jāparāda ķīmiskās reakcijas vienādojums, izmantotās aprēķina formulas jeb pilna risinājuma gaita!
Aprēķiniet, cik lielu masu aminoetānskābes etilestera iespējams iegūt, ja uz 150 gramiem 20% aminoetānskābes šķīduma iedarbojas ar 23 ml 96% etanola šķīdumu, kura blīvums ir 0,8 g/ml! | | |
| |
Dungaars | 6CO2 + 6H2O-->C6H12O6 + 6O2
Glikozes rūgšana C6H12O6-->H3C-CH2-CH2-COOH + 2CO2 +H2
2C3H7COOH+Na2CO3-->2C3H7COONa + H2O +CO2
2)H2N-CH2-COOH+ C2H5OH--> H2N-CH2-COOC2H5 +H2O Molmasa etanolam ir 46 g/mol m/V = blīvums masa etanolam =V*blīvums=23*0,8=18,4g šķīdums masa 100% etanolam=18,4*0,96=17,664 g Molu skaits etanolam =17,664/46=0,384 mol
Masa 100% aminoetānskābei=150*0,2=30g Molmasa aminoetānskābei ir 75g/mol Molu skaits aminoetānskābei ir 30/75=0,4 mol
Tātad pēc reakcijas vienādojuma radīsies 0,384 mol esteris Molmasa esterim ir 103 g/mol Tad masa esterim ir 103*0,384=39,552 gr | |
| | № 74884, Latviešu valoda, 12 klase Diagnosticējošais darbs latviešu valodā 12. klasei
| | |
| |
M.K | Veido iederīgu vārdformu no piedāvātajiem vārdiem!
Paraugs:
„Kolekcijas (0) rodas un izzūd, kolekcionāri tāpat,” savas grāmatas „Palimpsests” ievadā raksta Pēteris Bankovskis. 0) rasties
Turpinājums failā. | |
| № 74892, Matemātika, 11 klase Tika izdarīts pētījums, cik stundas nedēļā pirms centralizētā eksāmena skolēns ir mācījies matemātiku. Aprēķini standartnovirzi, ja dots piecu skolēnu mācībām patērētais stundu skaits : 7; 7; 8; 9; 9. (izmantojot formulu) | | |
| |
Dungaars | 7+7+8+9+9/5=8 (vidējais) s2=(7-8)2 +(7-8)2 +(8-8)2 +(9-8)2 +(9-8)2 /5=0,8 s=0,8944 | | |
| |
Renars331 | Aprēķināt vidējo vērtību: (7 + 7 + 8 + 9 + 9) / 5 = 8 No katra skaitļa atņemt vidējo vērtību un kvadrēt rezultātu: (7 - 8)^2 = 1, (7 - 8)^2 = 1, (8 - 8)^2 = 0, (9 - 8)^2 = 1, (9 - 8)^2 = 1 Summēt kvadrātus un dalīt summu ar skaitļu skaitu (5): (1 + 1 + 0 + 1 + 1) / 5 = 0.8 Noņemt no kvadrātu summēšanas rezultāta kvadrātu: √(0.8) = 0.89442719 | |
| № 74925, Informātika, 12 klase Написать на PHP функцию сортировки всплывающим пузырьком. | | |
| |
žanka | function bubbleSort(array $arr): array { $n = count($arr); // цикл для прохода по всем элементам массива for ($i = 0; $i < $n; $i++) { // вложенный цикл для сравнения текущего элемента с последующими for ($j = 0; $j < $n - $i - 1; $j++) { if ($arr[$j] > $arr[$j + 1]) { // обмен значений местами $temp = $arr[$j]; $arr[$j] = $arr[$j + 1]; $arr[$j + 1] = $temp; } } } return $arr; } Эта функция принимает массив и сортирует его в порядке возрастания с помощью алгоритма с | | |
| |
≈√vp_idb_insp‰ | # Python function of Bubble Sort def bubble_sort(arr): # IN - unsorted array n = len(arr) for i in range(n - 1): swapped = False for j in range(n - i - 1): if arr[j] > arr[j + 1]: arr[j], arr[j + 1], swapped = arr[j + 1], arr[j], True if not swapped: break return arr # OUT - sorted array | |
| № 74941, Biznesa ekonomiskie pamati, 12 klase Pieprasījuma elastība . Pima un piedavājuma līdzsvars .. | | |
| |
mazapele12345 | A) Lai noteiktu, cik saldējumu gribēs nopirkt, ja cena būs 0,30 €, ievietojam P vērtību vienādojumā par pieprasījumu:
Qd = 1000 - 100P Qd = 1000 - 100(0,30) Qd = 970 saldējumu
Lai noteiktu, cik saldējumu būs tirgū, ievietojam P vērtību piedāvājuma vienādojumā:
Qs = 750 + 400P Qs = 750 + 400(0,30) Qs = 870 saldējumi
Tātad, ja cena būs 0,30 €, pieprasījums būs 970 saldējumi, un piedāvājums būs 870 saldējumi. | |
| | № 74966, Ķīmija, 11 klase Ieva izdzēra vienu glāzi (200 ml) Coca Colаs. Cik gramus saharozes uzņēma Ievas organisms, ja zināms, ka saharozes koncentrācija Coca Colā ir 0,32 mol/l? M(C12H22O11)=342g/mol. Atrisinājumā obligāti jāparāda aprēķina formulas (skat. DAATU BUKLETĀ https://moodle.1skola.lv/mod/folder/view.php?id=79616 ) un pilna aprēķina gaita! | | |
| |
M.K | n = C*V = 0.32*0.25 = 0.08mol m = n*M = 0.08*342 = 27.36g | |
|
|